Jaké služby nabízím?

Nabízím fotografování v exteriérech(případně v domácím prostředí u malých miminek - lifestyle focení). 

V mé nabídce najdete možnost focení rodin, dětí i novorozených miminek, portrétů a lovestory. Fotografuji také svatby a to v různém rozsahu dle přání klienta. 

Ráda vám nafotím vašeho pejska či jiného domácího mazlíčka(Koně, kočku,...). Mimo jiné mám také zkušenosti s fotografováním narozených vrhů štěňátek pro Chovatelské stanice. 

Ráda vám přijedu nafotit vaši sportovní akci. Mám bohaté zkušenosti s focením vícedenních turnajů venku i v hale. 

Mimo jiné fotím také volně žijící zvířata.

Pokud se vám moje fotky líbí a nenašli jste v nabídce to co hledáte, neváhejte mě kontaktovat. Ráda vyzkouším i něco nového! Na všem je možné se domluvit. 

Kde fotím? 

Nejčastěji fotím v exteriérech a to především ve Žďáru nad Sázavou a v Českých Budějovicích a v okolí těchto měst. Avšak po předchozí domluvě není problém kamkoliv dojet!  

Sofie S.

Fotily jsme mou fenku, která je vůči cizím lidem nepřátelská, přesto Klárka všechno zvládla naprosto skvěle a výsledné fotky jsou více než povedené.

Tomáš K.

Klárka mi fotila dva psy, kteří jsou tak trochu neposední. I přes všechny mé pochybnosti to díky její velké trpělivost nakonec dopadlo dobře. Vznikly opravdu krásné fotky a skvělé dárky pro rodiče. Je vidět, že rozumí nejen focení, ale také samotným psům.

Týna R.

Na facebooku jsem zahlédla prezentaci fotek paní Matejkové a tak jsem se toho rozhodla využít se svým pejskem před odletem do zahraničí. S paní je skvělá domluva, je moc ochotná a vstřícná. Co mě těší nejvíc jsou fotky! Jsou nádherné, ani jsem se nemohla rozhodnout, které vybrat. Určitě doporučuji!

Show More
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

KONTAKTUJTE MĚ 

© 2018 by Klára Matejková. Proudly created with Wix.com

Fotografie psů
České Budějovice
Fotograf 
tel: 736 655 788
Žďár nad Sázavou
Wildlife
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now